Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hier vind je vragen die niet in de andere categorieën passen.

Subcategorieën:

Nieuwste vragen

Mondelinge overeenkomst Hi niet nagekomen, kan dit?

Hallo,

Ik ben Donderdag 20-08-2009 gebeld door een medewerker van Hi om mijn abonnement te verlengen, dit heb ik toen gedaan met een toestel waar ik eenmalig 24,95 voor moest betalen. Ik zou een bevestigingsmail krijgen en na 4 dagen terug gebeld worden.
Na 5 dagen nog niks ontvangen te hebben besloot ik Hi te bellen en kreeg te horen dat mijn verlenging niet doorgevoerd was, ik kon dit nog wel doen, maar dan moest ik 139,95 betalen voor de telefoon,i.p.v 24,95 met precies hetzelfde abonnement want het zou een fout geweest zijn dat ik dat toestel voor 24,95 kon krijgen, maar er was wel een overeenkomst.

Ik ging hier niet mee akkoord en vertelde ze dat het gesprek op was genomen door een van hun medewerkers, maar die opname konden zij niet terug vinden.

Kan dit zomaar, en wat moet ik nu doen?

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
in: Overig
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing