Hoe komen er kleurige kringen op het asfalt.?
Ik kijk nu uit het raam en het is net droog. Op een paar plekken in de straat zie ik kringen in een beetje regenboogkleuren. Het zal wel optisch zijn maar waardoor komt dat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Ik kijk nu uit het raam en het is net droog. Op een paar plekken in de straat zie ik kringen in een beetje regenboogkleuren. Het zal wel optisch zijn maar waardoor komt dat?
Ze lijken vooral op metal te reageren
Edit: Sorry, discussie is blijkbaar niet het juiste woord, want ik wil niet zozeer een forum creeren. Ik zou wel graag de antwoorden een richting op willen sturen, als mensen de vraag anders interpreteren dan ik. Of om verduidelijking vragen. Dat soort dingen.
Maar bedankt voor degenen die aangaven dat er ook een reactie knop is. Dat wist ik niet, en dat helpt in ieder geval al.
Vaak genoeg zie ik dat overdag straatlantaarns aanstaan. Nergens voor nodig...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing