Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Koken. Vragen over dranken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan je een pizza maken terwijl je op dieet zit?

Hallo
nu ben ik al ruim 2 weken aan de lijn, maar ik heb zo'n zin om morgen eens een pizza te maken, nu vroeg ik mezelf af, of dat ook kan, want in pizza zit veel calorieen natuurlijk. En dan probeer ik te vermijden.
Is bijvoorbeeld tomatensaus zelf maken beter? Ik heb een berg tomaten hier liggen, en ook een blender.

Graag leuke ideeen, want ben dat alleen groente en rundvlees eten een beetje beu aan het raken, ik heb al 19 dagen geen andere dranken aangeraakt dan alleen water en koffie en thee.

Maar goed, ik hoor het graag, want ben doodsbang weer kilo's aan te komen.

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Koken

hoe weet ik of de (zonnebloem)olie waarin ik gewokt heb TE heet is geworden? (walmpunt bereikt of iets dergelijks)

Ik heb en niet al te volle pan met groenten gewokt in olijfolie, (ah basic), en vroeg me toen af of dat wel zo slim was. Alleen ik wordt niet veel wijzer van internet, want er wordt gepraat over walmpunt en dergelijke, maar ik zou eerlijk gezegd geen idee hebben hoe ik weet wanneer het walmpunt bereikt is. En of ik dus in gevaar ben geweest, of dat ik mijn wokvoedsel nog kan nuttigen.

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Koken

hoelang kan je verse kippensoep in de koelkast bewaren?

Hallo
ik heb zaterdag kippensoep gemaakt, zelf, dus bouillon en alles zelf gemaakt, nu staat het sinds zaterdagavond in de koelkast, heb gisteren 2 koppen genomen, heb de soep niet opnieuw opgewarmt, maar overgegoten in een kleiner pannetje, maar hoelang kan je die soep nog bewaren in de koelkast? Ik wil het vanavond (maandagavond) nog een keer eten namelijk.
mvg

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Koken
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing