als ik koffie gedronken heb, zelfs al was dat in de morgen, slaap ik slecht in. Na een energie drank heb ik daar geen last van.hoe zou dat komen?
Toegevoegd na 12 minuten:
Ik drink maar 1 kop koffie.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 12 minuten:
Ik drink maar 1 kop koffie.
Stel ik maakt limonade aan met kraanwater, hoelang is dit dan houdbaar? Dank
Na 56 six packs en 28 kratten Jupiler trek ik de conclusie dat de actie niet helemaal ok is, ik blijf maar zoeken naar 1 letter per woord. Onder de dopjes zitten letters waarmee je woorden moet vormen. Maar per woord mis ik na lang zoeken steeds 1 letter! Heeft nog iemand dit probleem?
Als ik in de middag koffie drink heb ik nergens last van
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing