Hoe lang kan je versgeperste sinaasappelsap bewaren?
en hoe weet je eigenlijk dat hij niet goed meer is?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
en hoe weet je eigenlijk dat hij niet goed meer is?
Mijn zoon van 11 jaar neigt naar overgewicht, dus geef ik hem zoetjes in de thee en light-limonade.
Niet veel hoor, hooguit één kop thee en één glaasje limonade per dag. Meestal drinkt hij water. Maar ik vroeg het me af.
Kan het kwaad voor een kind?
Glenlivet (niet Glenfidich) is niet overal te koop is, maar is mijn favoriet. Ik drink hem puur. Ik heb er verder niet al te veel verstand van. Zijn er meer zulke zachte whisky's? (Of nog zachtere misschien?)
Ik ben laatst in Denemarken geweest, en heb daar voor het eerst echt kennis gemaakt met Carslberg bier, en ben hier enorme fan van geworden. Maar kan hier in Nederland geen kroeg vinden waar ze het schenken (zelfs niet in Amsterdam). Kent iemand wel een kroeg?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing