Als ik gegevens op vraag over een bedrijf bij KvK kan de eigenaar dat dan zien?
Dus worden mijn gevens gepubliceerd of is dat volledig privé?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Dus worden mijn gevens gepubliceerd of is dat volledig privé?
Een normale aangifte erfbelasting, zoals ik zag in een eerdere vraag van mij (als antwoord), vraagt om zoveel extra informatie (woz waarde, legaten etc) die bij mij onbekend/niet van toepassing lijken te zijn. Is er een versimpelde aangifte als er enkel sprake is van een geld bedrag?
Mijn tante is degene die over de contacten en afhandeling gaat van mijn overleden vader. Volgens haar is zij niet benoemd als executeur in het testament en handelt zij alleen als contactpersoon. Is zij, door de afhandeling van goederen, toch executeur?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing