Een snaar van mijn gitaar is gesprongen, kan ik er een vervangen of moet ik gelijk de hele set vervangen?
snaar vervangen gesprongen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
snaar vervangen gesprongen
Ik speel viool, en wil misschien een elektrische viool aanschaffen. Wat heb je daarvoor allemaal nodig?
Ik gebruik Windows 7
Op mijn slaapkamer staat een Philips stereo-installatie met de mogelijkheid om FM-radio te ontvangen. Radio luisteren doe ik dan ook graag. Echter, ik merk dat deze radio veel minder ontvangt dan bijvoorbeeld een autoradio. Met name de Belgen (Stu Bru op 101.4, MNM op 102.0 en Q-music op 102.5), de Nederlandse publieke omroepen (R1, R2, 3FM, R4) ontvangt de autoradio wél goed, vaak zelfs met RDS, maar worden door mijn Philips-ontvanger slechts met een hoop ruis opgepakt. Waarom is dit?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing