Kun je in het Franse deel van Belgie ook vlaamstalige radiozenders beluisteren? En zo ja waar kan ik de frequenties vinden?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ze gaat terug naar het huis waar ze ooit gewoont heeft en zingt over de kamers.
Er komt dit in voor (tel de la's): lalalalalalalalala oehoehoe. Meer kan ik er niet echt over zeggen. Bedankt.
Toegevoegd na 17 uur:
De 'la' lijkt op de la van dit liedje, alleen zeggen ze het dan nog wat sneller. http://www.youtube.com/watch?v=1orMXD_Ijbs
Toegevoegd na 18 uur:
Daarna zeggen ze nog iets van: everybody knows, somebody had a real good time. En dan heel klein beetje rock met een gitaar. (ook voordat hij 'la' zegt). De naam lijkt een beetje op NOOSE
Toegevoegd na 18 uur:
Sorry voor de vele bewerkingen, maar het is ook al een oud liedje. (volgens mij wel nog gewoon tussen het jaar 2000 en hoger).
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing