Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Mijn Viber op mijn iPad blokkert telkens (Minstes 1 keer per week). Ik gooi hem dan eraf en download hem dan weer opnieuw. Is er geen andere solutie?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Het beste antwoord

Een handigere (en snellere) oplossing is 2x snel achter elkaar op de home-knop drukken. Onder in beeld komt nu een balk (de multitask-bar) met verkleinde weergaven van alle apps die open staan op de iPad te voorschijn. Je kunt over deze apps vegen (naar links) net zo lang tot je de weergave van Viber tegen komt. De afbeelding van Viber veeg je vervolgens omhoog (dus uit de balk naar de rest van het scherm).

Op deze manier dwing je je iPad om de app helemaal af te sluiten. Als je 1x op de home-knop klikt ga je weer uit deze balk en kom je weer op je gewone scherm. Als je nu Viber opstart dan gaat je iPad deze helemaal opnieuw opstarten.

Een andere methode is je iPad een keer een harde reset te geven. Dit doe je door je home-knop en de aan/uitknop tegelijk ongeveer 8 seconde in te drukken. Zodra je scherm zwart wordt loslaten, je iPad start nu opnieuw op.

Wat ook altijd goed is als je apps vastlopen (of je iPad trager wordt) is je iPad een keer uit en weer aan zetten. Het is en blijft een computer; die moet je af en toe eens opnieuw opstarten.

Toegevoegd na 8 minuten:
Daarnaast, zorg dat altijd je iPad en apps zijn bijgewerkt. Dus de nieuwste iOS versie en laatste updates van je apps geïnstalleerd. In de updates worden veel van dit soort fouten gecorrigeerd.

Als je een app verwijderd en weer opnieuw installeert krijg je niet de nieuwste versie van de app op je iPad. Je installeert de app die op je account al aanwezig is (te herkennen in de appstore aan het symbooltje van een wolk met een pijltje er in). Je zet dan dus de versie van de app die aanwezig was weer terug.
(Lees meer...)
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
Bedankt voor de tip!
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Bekijk alle vragen in deze categorieën:

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing