Wat is een goede, kleine, lichte camera?
Ik zoek een camera met minimaal 5 megapixel onder de 100 gram. Het liefst ook nog een beetje betaalbaar.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zoek een camera met minimaal 5 megapixel onder de 100 gram. Het liefst ook nog een beetje betaalbaar.
Soms zie je op programas dat ze een soort van camera gebruiken die groene beelden weergeeft. Hoe komt dit? Is er meer groen licht in het donker waardoor dat er meer te zien is?
Het is 2017 en zowat niemand weet meer wat wegwerpcamera's zijn... Toch ben ik nog opzoek naar een paar wegwerpcamera's. Weet 1 van jullie waar ze nog te koop zijn? Dan hoor ik dat heel graag!
Ik heb vandaag de Nikkei extreme x6 action camera gekocht met een sd kaart erbij maar als ik die in de camera wil doen dan wipt hij er weer een klein beetje uit en dan leest de camera de sd-kaart dus niet!
Wat moet ik doen?
Ik ga een sd-kaart kopen voor mijn camera, en er staat dan vaak bij ' sd kaart tot 32 gb' ofzoiets.
Wat is het gevaar van dan een sd kaart te kopen van bijv. 64 gb?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing