Ik wil graag de gopro hero3 white edition kopen, ik heb alleen mijn twijfels aan de geluidskwaliteit heeft iemand hier ervaringen mee?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wie weet wat een goede hobby camera is? We hebben nu een Canon IXUS 130 compact camera maar zijn niet tevreden. De foto's zijn vaak niet scherp. Bij inzoomen dramatisch. Filmpjes zijn drama, zeker bij sport. Projecteren van een sporadisch geslaagde redelijk scherpe foto op het grote doek van 3 meter via hd beamer zijn dan alsnog matig van kleur, bloemen van de bollenstreek zijn niet rood zoals je ze ziet. Dus willen we de stap naar een duurdere camera nemen. Is een budget van 500 euro voldoende of een paar honderd euro meer een must? Is een systeem camera voldoende of kunnen we in genoemde situaties beter een spiegelreflex nemen. Welke specs moeten we op letten? Is 3 fps voor kinderen en sport een must? Veel artikelen op internet zijn een opsomming van specs. Wordt een flinke studie om die naast beschikbare camera's te leggen. We horen het graag welke camera / type /serie voldoet of waar je het beste een kunt kopen?
Hallo,
Voor mijn werk moet ik foto's maken van 1 megapixel, maar mijn iPhone maakt foto's van 5 megapixel. Kan ik dit ergens aanpassen? Ik weet dat het op de iPhone zelf niet ingesteld kan worden, maar wellicht kan ik op de computer iets doen?
Alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing