Zit er 'n in-aansluiting op camcorders?
Kan ik opname van andere camcorders overnemen onderling?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kan ik opname van andere camcorders overnemen onderling?
Toegevoegd na 16 minuten:
Ik ben aan het twijfelen tussen 2 smartphones, sony xperia s en de sony ericsson xperia play. Ik vind het aantal pixels toch wel erg belangrijk. Ik wil wel de play maar die heeft maar 5 MP en de s heeft er 12.
ik zoek een lens niet al te duur voor mijn olympus e-410 ?
ik probeer een filmpje te maken met mijn broertje en hij wil dat we een fototoestel op een bestuurbare auto zetten(en dat hij er niet af valt).
en ik weet dus niet hoe, ik ben al de hele dag bezig maar het lukt niet ( want je moet wel kunnen sturen ).
help me AUB!!
( het moet wel op de voorkant van het autotje
zo`n 10 jaar terug had Sony een goede camera op de markt (nog met bandjes) deze camera sprong, zodra het licht uitging automatisch over op infrarood opnames, nu kan ik veel sony`s vinden, maar allen moeten ze handmatig in de nachtmodus gezet worden.
Ook heb ik Sony gebeld, helaas wisten ze hier niets (meer) van een dergelijk model.
Heeft iemand deze camera (gehad) en weet u/je dan ook nog wat het serienummer was?
Volgens mij was ie uit de DCR serie.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing