Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe moet je een receiver op een samsung smart tv aansluiten?

Hallo,

Ik had nog een oude receiver uit 2003 met surround home cinema speaker set gevonden, Het is een Pioneer VSX-D512.

Ik had deze in mijn woonkamer aangesloten en mijn mobiel aan een kabel aangesloten met een rood wit naar 3.5mm jack kabel. Alles werkte goed. Ik had daarna de tv aangesloten op een rood wit naar rood wit kabel, Daarna in de tv het geluid naar extern geluidsapparaat ingesteld maar ik hoorde niks.

Kan iemand me hier mee helpen?

Bedankt.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Audio

Mijn speakerset doet het opeens niet meer. Alle kabels zijn aangesloten en de speakers staan niet op mute. Iemand die mij kan helpen ?

Ik heb de speakers + Bass ook laten aansluiten op de Iphone 4s. Helaas hoor ik dan weer niks. Iemand die hier meer verstand van heeft en me kan vertellen wat er aan de hand is. Op mijn beeldscherm staat gewoon dat ik muziek moet horen maar ik hoor niks. Verschillende programma's geopend om te testen.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing