Ik slaap met mijn raam steeds open, kan het kwaad dat er elektronica op mijn kamer staat?
Ik heb schrik dat deze stuk gaat met de temperatuurverschillen, kan dit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Elektronica. Specifieke vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb schrik dat deze stuk gaat met de temperatuurverschillen, kan dit?
Ik heb onlangs een inductiekookplaat aangeschaft. Het is van het merk Silvercrest van Lidl. Daarom staat dat de pan maximaal 22 cm als diameter mag hebben. Ik vraag mij af of een pan met een grotere diameter meteen niet zal werken op de inductiekookplaat of is het alleen dat hij dan die 2 cm niet opwarmt? Ik wil de inductiekookplaat niet uitgebreid gebruiken i.v.m. retouren.
Ik heb een pas van de Rabobank, ik heb hem sinds 7-2021 heb hij ziet er nog als nieuw uit en er zitten geen beschadigingen op. Het is zo'n oranje. Dit probleem kwam voor de eerste keer op dezelfde dag dat ik voor de eerste keer mijn ov chipkaart in het mapje van mijn telefoon stopte, naast de Rabo pas dus. Maar dat kan er toch niets mee te maken hebben? Ik heb inmiddels een nieuwe pas aangevraagd maar ik vraag me toch af hoe dit kan gebeuren, dan kan ik het misschien voorkomen.
Ik heb vandaag een konica c35 efp bij de kringloopwinkel gevonden en leek me leuk om deze te gebruiken. nu heb ik er nieuwe batterijen in gedaan en een beetje schoongemaakt maar nu doet de flitser het niet. Hoe nu verder? kan ik m zelf repareren of doe ik iets fout? werkt de camera ook zonder flitser?
Is het mogelijk om mijn spotify muziek aan te laten terwijl ik een youtubevidei kijk waar ik alleen het beeld wil zien en dus niet het geluid van de video wil horen. Ik weet dat je op pc er wel een knopje is waar je het geluid van de video uit kan zetten, maar kan dit niet als je op je mobiel zit?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing