Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Tegels op welke ondergrond en hoe vastmaken?

Hallo,

Ik wil voor onder onze houtkachel een tegelvloertje maken (ca 60x100 cm). Omdat ik de tegels niet in onze houten vloer wil gaan leggen, heb ik bedacht om de tegels te monteren op een plaat en deze later rondom af te werken met een afdeklatje.
Nu wil ik graag weten wat het beste materiaal is voor de plaat. Hij moet niet krom trekken en vochtbestendig zijn (oud huis). Daarnaast weet ik dus niet wat de beste methode is om de tegels op de plaat te monteren en wat voor soort middel ik moet gebruiken om te voegen.
Graag hoor ik wat jullie advies is.

Groet,

Sanne

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing