Hoe herstel ik een uitgelubberd knoopsgaatje in een T-shirt? Het knoopje schiet er steeds uit.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil twee plafondlampen maken van ca 50 bij 50 cm groot. (zie afbeelding). Ze moeten van kleur kunnen veranderen en niet te warm worden, vanwege het hout.
Mijn idee was om led lampjes te gebruiken omdat die goed dimbaar zijn en ik dan gemakkelijk zo'n RGB controller kan gebruiken. (zie afbeelding)
Nu vraag ik me af wat voor soort led lampen/strips ik nodig heb en hoe veel. Vooral omdat dit de hoofdverlichting word van een slaapkamer.
Als er een betere optie is dan de led-verlichting hoor ik dat natuurlijk ook graag.
Ik heb een plat dak dat aan 3 kanten open is. Dus veel inkijk. Op het dak liggen stoeptegels.
Hoe kan ik een schutting plaatsen (of rietmatten o.i.d.) die niet omwaait.
En wat is de goedkoopste manier?
Hartelijk dank.
We hebben stalen van de folie en die maken het veel donkerder in de living. De spiegelraam die we in de gang hebben lijkt veel meer licht door te laten. Dus nu vragen we ons of of dat folie er steeds voor zorgt dat het donkerder wordt ? En dat je bij het plaatsen van een spiegelraam niet zo veel daglicht verliest ?
Voor een lamp zoek ik een ledlamp die een bewegend vlam effect weer geeft.
Gloeilampen zijn er wel maar ik zoek een losse ledlamp.
Zodat je het idee hebt dat het beweegt.
Geen lamp op zonne energie.
Wie weet een winkel waar deze te koop zijn?
Maar dan ook met dat echte vlameffect.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing