ik heb stadsverwarming en voor warm water een warmtewisselaar werkt hierbij een douchethermostaat ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een bank van de Ikea op het oog met een stoffen hoes. Deze stoffen hoes is echter alleen in het wit verkrijgbaar voor dat model. Hoe zou ik makkelijk de kleur van die hoes kunnen veranderen door deze bijvoorbeeld te verven of door dit door iemand anders te laten doen?
Ik woon in een flat op de vierde verdieping en in de flat beschikken wij over blokverwarming, nu maakt mijn verwarming heel veel geluid( je hoort het water heel erg stromen) en begreep ik dat ik hem moet ontluchten. Maar hoe doe ik dit?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing