Ik wil een bedankpakket bij elkaar stellen, hoe kan ik dat het beste doen, bestaan er kant en klare site´s?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
heb een schouw van mdf hoe kan ik die in houtkleur schilderen
Gevonden bij het leegruimen, is van staal, gebogen, met een kogellager erin. Iemand een idee wat dit kan zijn?
Toegevoegd na 2 minuten:
lengte ongeveer 10 cm
Toegevoegd na 1 uur:
De kogel kan vrij bewegen. Het is geen flessenopener, dat heb ik al geprobeerd.
Toegevoegd na 6 dagen:
Ben nog steeds benieuwd of er iemand weet wat dit is.
Ik heb een werkende internetverbinding. Dit heb ik getest d.m.v. een kabel van het modem rechtstreeks naar de computer. Nu zitten er in onze huurwoning ook wandcontactdoosjes als die op het plaatje te zien is.
In het wandcontactdoosje was de kabel los, deze heb ik aangesloten op de contactjes 1 t/m 8.
Als ik nu de computer erop aansluit met een standaard RJ45 patchkabel geeft Windows Xp: "Beperkte of geen verbindingsmogelijkheden". Wat kan dit veroorzaken, of hoe kom ik erachter wat er mis is?
Toegevoegd na 10 uur:
Ik heb het wandcontactdoosje uit de muur geschroefd en heb even een foto gemaakt. Ik hoop dat het zo beter te beoordelen is!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing