Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

hoe kan je niet verduisterende gordijnstof verduisterend maken?

ik heb bij de xenos gordijnen gekocht van een soort denimstof er komt licht doorheen als ik een zaklamp op de onderkant zet. als ik het gordijn dubbelklap komt er echter helemaal geen licht doorheen .

dus zou je zeggen koop nog zo'n gordijn en hang ze over elkaar... alleen is de roede daar niet sterk genoeg voor vrees ik plus dat ik liever een gordijn uit een stuk heb.

is er misschien een spray of iets waarmee ik de stof lichtdicht kan maken? het gaat om 80 procent polyester/ 20 procent katoenen stof.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Hoe krijg ik mijn rolgordijn weer omhoog?

Ik heb een rolgordijn met zo'n kralenkoord. In de loop der tijd is hij blijkbaar naar beneden gezakt, want ik krijg hem met de 'katrol' nog maar een klein stukje omhoog. Daarna zit hij klem doordat er zo'n dik stuk over de kralen zit die de boel blokkeert.

Dat dikke stuk weghalen is geen optie, want dan is het touw niet meer heel. Is er toch een mogelijkheid om het rolgordijn weer hoger naar boven open te krijgen?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing