Is dit een kakkerlak?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Insecten. Vragen over huisdieren, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Bij mij in de buurt is sinds kort een rupsenplaag uitgebroken, ze hangen allemaal aan draadjes aan de bomen en veel bomen zijn helemaal kaalgevreten. Ook zijn de takken omhuld met allemaal rag van die rupsen. En voornamelijk bij eikenbomen dus vroeg ik mij af of dit nu die gevreesde eikenprocessierupsen zijn? Ze lijken er namelijk niet op maar ik had begrepen dat de rupsen verschillende stadia doorlopen voordat ze overlast veroorzaken. Of wie kan mij vertellen wat het wel voor rupsen zijn? Het is in Drenthe en ik zal een foto proberen toe te voegen.
Welk soort insect is dit eigenlijk? Is dacht aan een rups... Hij wandelt als een rups en ziet er rupsig uit, wat ik wel raar vind is dat hij zijn bovenlijf en voorpoten soms in de lucht steekt.
Het is klein en kruipt rond. Ik zie het voor het eerst nu ik bij een vriend slaap. Wat kan het zijn?
Ik kwam dit insect tegen en ik wil graag weten wat het is
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing