Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat zijn dit voor beestjes?

Hoi ik en mijn vriend hebben al maanden lang last van jeukende bultjes en sinds een paar dagen heb ik ze ontdekt. Er liep er 1 over mijn telefoon scherm.
En nu zit ik aan mijn keukentafel en heb er al 4 gevangen die over mijn huid heen liepen...
Ik heb thuis 1 hond en aquariums, 4 vogels en 2 slangen en 2 vogelspinnen.
De beestjes zijn zo klein als een zandkorrel.
Meestal heb ik er last van als ik op de bank lig dat is een leren bank met een dekentje en 2 kussens liggen erop.
In bed heb ik er minder last van dus ik denk niet aan bedwantsen eerlijk gezegd.
Heb 1 foto erbij geplaatst, hier zit het beestje op een keuken rol je ziet de gaatjes erin zo klein zijn ze.
Heb er erg jeukende bultjes van soms 1 soms 3 bij elkaar zowel op armen benen af en toe bovenbenen eigenlijk bijna overal.
Ze lijken op muggenbultjes maar heb nog geen mug horen zoemen.

Verwijderde gebruiker
6 jaar geleden
in: Dieren

Wat moet ik met het eenden nest in mijn tuin doen?

Gister ben ik er achter gekomen dat en een eenden nest in een planten bak zit met 10 eieren, hier ben ik achter gekomen doordat mijn hond een ei had gepakt. Het ei was gelukkig niet beschadigd, mijn moeder had het ei weer terug gelegd bij het nest. Mijn vraag is nu wat ik het beste met het nest kan doen want als ik niks doe zal mijn hond er waarschijnlijk weer achter aan gaan. Ik dacht er aan om een hok om het nest te bouwen van 180 tot 120 cm zo dat mijn hond er niet meer bij kan en de bovenkant open te houden zodat de moeder eend er wel nog bij kan. Maar als de eendjes uit komen zitten ze gevangen ik weet niet of ik ze dan bij de sloot voor mijn huis kan brengen met de moeder. Mijn tuin is namelijk volledig omheind en ik heb geen vijver of iets van water. Het liefst wil ik dat de moeder een kleine eendjes voor mijn huis in het parkje bij de anderen eenden terecht komen maar ik weet niet goed hoe. Zouden jullie alsjeblieft willen helpen.
Mvg Kate

Verwijderde gebruiker
6 jaar geleden
in: Vogels

Agapornis 6 maanden weggevlogen, hoe kan ik die nog vangen?

Mijn agapornis van 6 maanden is weggevlogen met zijn vriendin maar die vriendin heb ik gevangen maar de man die kon ik bijna vangen maar niet gelukt ik zag de man zitten op een balkon maar ging de andere naar boven brengen maar hij vloog weg wat kan ik nu doen heb hem nog een paar keer gehoord maar nu niet meer het begint avond te worden

Verwijderde gebruiker
6 jaar geleden
in: Vogels
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing