Precies het comprimeren van dvd-shrink is het probleem, bij die manier van comprimeren gaat een hoop kwaliteit verloren. DVD-schrink is er eentje van het type grote stappen snel thuis.
Wanneer je alleen een dvd kopieert zonder te comprimeren zal de kwaliteit er niet onder leiden.
Op het moment dat je toch wilt gaan comprimeren maar ook een goede kwaliteit over wilt houden, raad ik aan om met dvd-decrypter de gegevens naar de harde schrijf te kopieren om vervolgens met een apart programma een multi-pass comprimeer-algoritme toe te passen.
Het voordeel hiervan is dat van bijvoorbeel snelle delen van de dvd minder informatie per beeldje wordt weggegooid terwijl bij bijna statische beelden heel veel irrelevante gegevens kunnen worden weggegooid. Deze manier levert een betere compressie bij goede kwaliteit op.
Wanneer je meer wilt weten over de mogelijkheden van comprimeren raad ik je de bijgevoegde link aan.