Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Tv met internet verbinden lukt niet, Ping van gateway mislukt !! wat nu?

Hoi,
ik probeer mijn lcd tv(samsung LE c550) te verbinden met internet, dit heb ik via een LAN kabel gedaan die aangesloeten is op tv en LAN3 poort van multimedia modem van tele2,internet protocol en DNS instelling zijn op handmatig ingesteld(mac,ipadres,subnetmasker,gateway,dns server zijn volgens >opdrachtprompt>ipconfig>ingevoerd),bij het netwerktest tv geeft aan dat ping van gateway mislukt!niet verbonden met gateway!!
ik heb alles nagecheckt (tv,modem aan en uitgeschakeld en kabels in en uit geplukt)maar daar lag het niet aan,
verder heb ik mijn pc via usb adapter op de modem aangesloten en daar heb ik +_12MB verbindingsnelheid,printer wordt ook(wifi)herkent en alles werk na behoren maar tv wordt niet verbonden met internet,
zo hebben jullie een idee hoe zou ik dit kunnen oplossen?
alvast bedankt.

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Het beste antwoord

Zoals je het hierboven omschrijft lijkt het dat je precies de gegevens hebt overgenomen van je PC; dan heeft de TV dus hetzelfde IP adres als de PC en dat zal misgaan. Wat gebeurt er als je de instellingen op de TV op automatisch zet ? Je modem/router zou dan meteen de juiste instellingen via DHCP door moeten geven aan de TV.
(Lees meer...)
gvrox
13 jaar geleden
koraal19
13 jaar geleden
je heb gelijk,dat lag inderdaad aan het ip adres ,nu geeft ie aan dat netwerk goed werkt, maar welke functies krijg ik nou op tv (via internet dan)?
Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
Tja, dat hangt van je abonnement af en wat je tv kan.
gvrox
13 jaar geleden
Inderdaad, dat kan ik zo ook niet beantwoorden. De gebruiksaanwijzing helpt je verder.
koraal19
13 jaar geleden
Bedankt allemaal voor reacties dat heeft me geholpen (softpedia ook heel goede link),ik heb allshare functie al op tv en kan heel veel media bestanden afspelen kei leuk :))
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing