Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hoe kan ik ervoor zorgen dat bestanden niet automatisch worden gekopieerd als ik ze overzet naar een harde schijf?

Ik heb een Iomega HDD gekoppeld aan mijn laptop en telkens als ik bestanden van een map op de HDD naar een map op C: sleep worden de bestanden automatisch gekopieerd (dus dan bevinden ze zich op de HDD en op C:) terwijl ik wil dat ze zich niet meer op hun oude locatie bevinden. Weet iemand hoe ik dit kan veranderen?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Het beste antwoord

Door tijdens het verslepen van het bestand de ctrl of shift toets (weet even niet welke en kan niet checken op de telefoon) ingedrukt te houden. Je kunt het controleren door naar het witte vierkantje in het ikoontje te kijken. Bij kopiëren komt er een +-teken in te staan, bij verplaatsen komt er een pijltje in te staan.
Overigens is de manier die je nu doet wel veel veiliger. Als er iets misgaat tijdens het verplaatsen en je bestand raakt beschadigd heb je geen origineel meer.
(Lees meer...)
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Andere antwoorden (1)

Vrij eenvoudig, door op het bestand rechts te klikken ziet u een contextmenu.
Als u nu op verplaatsen klikt, dan zal het originele bestand na het verplaatsen verwijdert worden.

Toegevoegd na 1 minuut:
Dus rechtsklikken en dan het bestandje naar de nieuwe lokatie slepen en dan klikken op hierheen verplaatsen.
(Lees meer...)
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing