Hoe apple ipad code beperkingen vergeten oplossen?
Drie jaar geleden in iPad ouderlijk toezicht ingesteld via code Beperkingen.
Nu code vergeten. Hoe is dit op te lossen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Drie jaar geleden in iPad ouderlijk toezicht ingesteld via code Beperkingen.
Nu code vergeten. Hoe is dit op te lossen?
Ik heb een laptop maar toen ik hem kocht was ik vergeten naar de opslag te kijken en nu heeft ie maar 128 GB opslag. Ik ben jong en wil nog wel eens een spel spelen hierop en dat kan nu niet meer want hij is al vol. Ik heb gegoogled voor extern geheugen maar ik weet het nog niet zo. Dus vroeg ik me af of iemand mij kon helpen. En het lieft zou ik gewoon een USB gebruiken in mijn laptop willen doen en dan met ongeveer 500 GB en dan dat alles voor een redelijke prijs. Iemand een idee?
Alvast bedankt voor de moeite. :)
hallo ik wil op mijn gmail inloggen alleen weet ik code niet meer, heb alles beprobeerd, herstellen enz maar hij blijft zeggen dat hij niet kan controleren of account van mij is.
ik heb het account wel in outlook open staan dus krijg daar wel de mails op binnen, alleen omdat ik de code niet heb kan ik hem niet installeren op ipad
graag hulp
Ik heb er al lang naar gezocht, maar ik kan nergens een webpagina vinden waar ik deze drivers kan vinden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing