hoe foto's/afbeeldingen bewerken naar stippen?
ik zoek een programma/app(win8) die foto's kan omzetten naar stippen...
of moet zoiets handmatig gedaan worden?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik zoek een programma/app(win8) die foto's kan omzetten naar stippen...
of moet zoiets handmatig gedaan worden?
Ik ben het wachtwoord vergeten. Hoe kan ik nu een nieuw wachtwoord instellen/aanvragen? Ik ben niet zo'n technicus, dus antwoord svp met simpele bewoordingen uitleggen. Bedankt!
(Zie de bijgesloten afbeeldingen)
De bijgesloten afbeeldingen geven gesimplificeerd weer waar ik mee bezig ben in Excel.
Het is de bedoeling dat wanneer in kolom C een waarde wordt ingevuld dat die automatisch wordt afgetrokken van de hoeveelheid in E3 die begint bij 900. De formule:
E3=900-C3
doortrekken naar beneden werkt niet want dan wordt er een foutmelding weergegeven in cel E3.
Ook is het de bedoeling dat wanneer cel E3 een hoeveelheid onder de nul bereikt, er een waarschuwing wordt weergegeven.
Alvast bedankt,
Julian
Toegevoegd na 1 uur:
Omdat er in de kolom C vaak #N/B voorkomt heeft hij dit ook weer in cel E3… Dat probeer ik eigenlijk te omzeilen.
Dat de tabel in het midden onderbroken wordt. Met split cells lukt het me niet, dan maakt hij extra cellen in de tabel aan. Via google kan ik het ook niet echt vinden.
Het is Word 2013
(Zie bijgesloten afbeelding)
Het is de bedoeling dat wanneer A2 en B2 worden ingevuld, D2 het antwoord toont uit de tabel.
Iemand een idee?
Alvast bedankt,
Julian
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing