Zo te zien heb je een 'MEDION AKOYA E2083' MSN nummer: 10016535 (met dit nummer kun je op Medion.nl naar drivers etc zoeken).
Voorzover ik het kan zien zit er dit moederbord in:
http://www.findlaptopdriver.com/mainboard-medion-h61h2-lm3-specs-ver1-2/
Die heeft 2 DDR3 geheugen slots en een H67 (of H61) Intel chipset. Processor socket is LGA1155 die support intel i3, i5 en i7 processoren. Het is microATX.
Ik zou trouwens niet beginnen aan het upgraden van een Medion PC. Veel moeite, relatief veel geld (nieuwe processor kost zo maar €200,- of meer, zie bron), wellicht een andere koeler nodig op de processor en altijd nieuwe koelpasta. Dan heb je waarschijnlijk wat extra RAM geheugen nodig en een nieuwe videokaart (ik weet niet wat er nu in zit, wellicht een nVidia GT 620?). Dan moet je maar hopen dat je voeding dit allemaal nog trekt. Terwijl je voor €599,- weer een nieuwe Medion hebt en je de oude op martkplaats kan zetten of weg kan geven aan familie.
Toegevoegd na 1 dag:
Draai het programma "Speccy" eens laat ons weten wat voor een hardware je allemaal in je PC hebt. Zie tweede bron. Als je niet witl installeren kun je ook de portable versie downloaden.
- Bronnen:
-
http://tweakers.net/categorie/46/processor...
-
https://www.piriform.com/speccy/builds