Hoe kan ik een DVD afspelen op Macbook?
Ik heb een externe DVD speler van LG (LG model: GP08LU11) maar als ik die op me mac aansluit en er een dvd in doe, speelt hij hem niet af. Wat moet ik doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een externe DVD speler van LG (LG model: GP08LU11) maar als ik die op me mac aansluit en er een dvd in doe, speelt hij hem niet af. Wat moet ik doen?
Dus mijn dell laptop valt vaak uit bij de normaalste dingen, bij het gewone neerzetten op een tafel of hem optillen van de schoot zorgt er vaak voor dat hij uitvalt. Ik weet voor een feit dat het is door de kleine "klap" die hij krijgt, een gewone tik van de vinger op de onderkant van het toetsenbord is vaak al genoeg. Mijn vraag is nu precies wat het probleem is en wat eraan te doen?
De kleur wordt wel geaccepteerd maar de zwart niet. Dit is de 2e keer navullen van zwart en de eerste keer kleur.
Hallo Allemaal,
ik heb een ultrabook, type SAMSUNG NP530U3C-A07NL.
Op school moet ik regelmatig gebruik maken van de beamer. Ik heb alleen geen vga-poort (heet geloof ik zo) waardoor ik deze niet kan aansluiten. Ik heb wel HDMI. Ik heb al wel gekeken naar kabels etc, maar weet niet welke ik nodig heb. Ik hoop dat jullie mij daar bij kunnen helpen.
Alvast bedankt!
Mijn laptop maakt sinds kort een fluitend/sissend geluidje (het is in ieder geval een hoog geluid en niet bepaald prettig voor je oren). Dit is niet continue zo, maar slechts op bepaalde momenten. Ik heb een Toshiba C850-16Q, en het geluid komt naar mijn idee uit de zijkant (de zwarte streepjes zie foto). Weet iemand wat dit zou kunnen zijn en of het gevaarlijk is? ;-) B.v.d.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing