Waar kan je een micro ATX voeding kopen?
Van 600 watt het liefst. Er komt een nogal zware videokaart in.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Van 600 watt het liefst. Er komt een nogal zware videokaart in.
Mijn MacBook Air laadt z'n batterij nog maar tot 98%. Dan zegt hij dat hij klaar is met laden. Betekent dit dat hij voor 2% afgeschreven is?
In de System Profiler staat:
Charge Information:
Charge Remaining (mAh): 4026
Fully Charged: Yes
Charging: No
Full Charge Capacity (mAh): 4107
Health Condition: Normal
Normaal gebruikt men de CR2032 die dubbel zo dik zijn. De CR2016 geven ook 3 Volt. Kan men eventueel twee CR2016-en op mekaar leggen opdat ze zo eventueel beter passen op het moederbord. Kan er iets fouts gebeuren op die manier?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing