Kan ik gewoon een hardeschijf kopen en in mijn custom build computer doen? Zie link in beschrijving voor hardeschijf
http://www.beslist.nl/computers/d0000719296/z5KVo5yZo6RenpySlaSe/Samsung_SpinPoint_M7_%28_HM641JI_%29_Harddisk.html
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
http://www.beslist.nl/computers/d0000719296/z5KVo5yZo6RenpySlaSe/Samsung_SpinPoint_M7_%28_HM641JI_%29_Harddisk.html
packard bell chroma is een lichte externe harde schijf van 320 gb. er zitten 2 usb aansluit stekkers aan het snoer, waarvan er 1 een stikker heeft met een 'bliksemflits'. Ik heb deze schijf altijd gebruikt door enkel de 'gewone' usb stekker aan te sluiten. Maar sinds kort herkent mijn laptop de schijf pas nadat ik ook de usb stekker met bliksemflits aansluit. ik moet dus sindskort allebei de stekkers aansluiten.
Wie weet waarvoor die 'bliksemflits-stekker is, en waarom moet ik na een halfjaar gebruik ineens allebei de stekkers gebruiken voordat mijn laptop deze schijf herkent?
Hoi. Mijn pc werkte fijn, totdat ik na het verwisselen van mijn processor hem weer opnieuw opstartte. Had het nog nagekeken en hij zou het gewoon moeten doen. Hoorde wel nog het piepje en toen bij het kaalscheren van Windows xp viel hij uit. Ik de oude processor er weer in doen, maar precies hetzelfde verhaal. Wat moet ik doen?
Hallo,
ik zit na te denken om een Packard Bell EasyNote LK11-BZ-121 te nemen, omdat een vriend van me heeft er eentje en vind hem heel mooi.
alleen is het wel een goede laptop?
ik msn vaak, photoshop, en verslagen maken.
hier alvast een link:
http://www.bol.com/nl/p/computer/packard-bell-easynote-lk11-bz-121-amd-e450-1-65-ghz-6gb-ddr3-ram-500gb-hdd-amd-hd6470m-17-3-inch/9000000011816434/index.html?Referrer=ADVNLKIE00202100099#product_overview
alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing