Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

waarom heeftvpackard bell chroma een dubbele usb stekker?

packard bell chroma is een lichte externe harde schijf van 320 gb. er zitten 2 usb aansluit stekkers aan het snoer, waarvan er 1 een stikker heeft met een 'bliksemflits'. Ik heb deze schijf altijd gebruikt door enkel de 'gewone' usb stekker aan te sluiten. Maar sinds kort herkent mijn laptop de schijf pas nadat ik ook de usb stekker met bliksemflits aansluit. ik moet dus sindskort allebei de stekkers aansluiten.

Wie weet waarvoor die 'bliksemflits-stekker is, en waarom moet ik na een halfjaar gebruik ineens allebei de stekkers gebruiken voordat mijn laptop deze schijf herkent?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware

Is Packard Bell EasyNote LK11-BZ-121 een goeie laptop?

Hallo,

ik zit na te denken om een Packard Bell EasyNote LK11-BZ-121 te nemen, omdat een vriend van me heeft er eentje en vind hem heel mooi.
alleen is het wel een goede laptop?
ik msn vaak, photoshop, en verslagen maken.

hier alvast een link:
http://www.bol.com/nl/p/computer/packard-bell-easynote-lk11-bz-121-amd-e450-1-65-ghz-6gb-ddr3-ram-500gb-hdd-amd-hd6470m-17-3-inch/9000000011816434/index.html?Referrer=ADVNLKIE00202100099#product_overview

alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing