Mijn imac 20'' heeft een ''White screen of death'' wat nu? :(
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil er 1 kopen en wil niet te veel uitgeven voor een tablet. Maar wil er 1 voor ereader en voor filmpjes en internet en natuurlijk tekst verwerken gebruiken.
Weet iemand met welke Yarvik of ander merk ik dan het beste uit ben????
En verschillen die 1000 mhz tegenover 800mhz zo erg of valt dat wel mee? En hoe zit het met RAM precies???
IS 265 MB weinig of is dat goed te doen met een 800 mhz of 1000 mhz processor????
Nog 1 ding wat ik mij afvroeg. Is een resistief scherm tegenover capacitief echt veel slechter om mee te werken of valt het prima te doen????
Bedankt voor de informatie :)
FeD
hoi
ik heb een mac disk gekocht voor in virtualbox te gebruiken, maar nu heb ik een vt-x amd-v hardware versnelling nodig, moet ik dit kopen of is dit gewoon een update dat ik moet downloaden????
Hoi, ik wil een van deze 2 touchscreen laptops kopen maar kan nog niet helemaal kiezen! Het gaat om de Gigabyte S1080 (€500 op eBay) en de Packard Bell butterfly Touch 351 (€500 in de winkel) De specificaties zijn redelijke het zelfde alleen is de een een laptop en de andere een tablet.
Wat vinden jullie? Zelf neig ik wat meer naar de Gigabyte te gaan.. Andere voorstellen zijn ook welkom!
Bedankt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing