hoe kan ik mijn Samsung galaxy pocket neo rooten zonder computer?
hij heeft Android 4.1.2.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
hij heeft Android 4.1.2.
Want ik ben mijn toegangscode vergeten en de icloud reservekopie is het meest actueel.
als ik mijn laptop op wil starten dan moet ik soms wel 40 keer op de aan knop drukken voordat hij aan gaat hoe kan ik dit verhelpen? oh ja ik heb een asus computer.
Ik wil een systeemherstel uitvoeren op mijn Asus laptop (r051bx). Als ik op F9 klik moet ik daarna een taal kiezen. Nederlands staat daar niet bij terwijl de laptop nu wel in het Nederlands is. Is de taal die je daar kiest alleen voor het systeemherstel of betekent dat dat de hele laptop dan in het Engels wordt (als je voor Engels kiest)?
Ik heb al een tijdje een Sony Vaio SVE1712L1E laptop met 4GB intern geheugen en Win7, maar ik wil er tegenwoordig graag op gamen. Helaas is de FPS (frames per second) aan de lage kant, vaak tussen de 10 en 20 en de meeste games lopen erg laggy en ik moet ze altijd op de laagste kwaliteit zetten.
Ik hoorde van veel mensen dat Win8 sneller was en iets met meer geheugen? Als ik Windows 8 zou installeren, zouden mijn games dan smoother kunnen lopen, of kan ik er iets anders aan doen? Een echte computer kopen mag ik niet!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing