Op mijn pc is opeens de achtergrond van mijn sidebar een witte horizontale balk geworden met nog wel de gadgets op de voorgrond (best. VISTA)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
In XP kon je een pagina offline beschikbaar maken,zodat je de tekst kon lezen als je niet met het internet verbonden was..
Soms sleep ik in alle drukte perongelijk een venster onder de taakbalk.
Is er een handige oplossing om ze daar vandaan te halen? Ik kan ze namelijk niet naar boven slepen aangezien ik dan de taakbalk te pakken heb in plaats van het venster.
Ik los het nu op door rechts op de taakbalk te klikken en vervolgens te kiezen voor "Taakbalk automatisch verbergen" waarna ik het venster naar boven kan schuiven. Ik neem aan dat dit makkelijker kan?
Ik bedoel: vanwaar de keuze voor dinsdag en niet voor bijvoorbeeld woensdag?
Ik heb net 2 nieuwe toners aangeschaft ( om en nabij de 200 euro) en nu blijkt dat de apparaten niet matchen. (Hiervoor had ik een PC)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing