Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Heb je geprobeerd hem uit en aan te zetten? Hoe herken ik een internetvirus? Zijn er ook toetsenborden voor linkshandigen? Met al je vragen over computers en internet kun je hier terecht.

Nieuwste vragen

Wat is het doel van iemand om een onbekende mail te sturen waarin niets gevraagd wordt?

Ik ontvang de laatste dagen vreemde mailtjes van rare emailadressen.

Bijvoorbeeld van: net.flix@klanten-nl.com
En dan de naam van de afzender is dan Pepijn.
Ik wordt aangesproken met "Marcel" (zo heet ik dus niet)
Pepijn vraagt of ik zijn mail even wil lezen en dan wil reageren. En er staat vervolgens een heel verhaal in over ene Henk die ruzie heeft met het bestuur van een woningbouw ofzoiets.
De opzet van de mail is raar. (Zie foto)

En ik heb een mail van: ics.cards.nl@info-nl.com met als naam Nico Kruis.
Met deze inhoud:
Nee hoor, ik weet twee bloemenwinkels die ‘open’ zijn. Ze verkopen op de stoep voor de winkel. Zal ik ze kopen? 

Goed idee, woensdag zingen en aanbieden!

Nu is mijn vraag, wat is het doel?
Er wordt niet om pincodes of inloggen gevraagd.
De afzend adressen zijn verdacht "Netflix" en "ICS" (voor wie ICS niet kent, international card services, doet in creditcards)

Ik vraag mij dus af, wat hier voor slimme oplichterstruc achter zit.
.
De link die op de foto staat, wordt door mijn telefoon gecreëerd. Het wordt herkend dat daar een datum staat, dan kan ik die meteen in mijn agenda zetten. Hetzelfde gebeurd bij een aansluitende nummer reeks, dan "herkend" hij dat als telefoonnummer.
.
Ik heb het voor de zekerheid getest. Net mijzelf een mail gestuurd van een ander adres. Data en telefoonnummers krijgen inderdaad automatisch een hyperlink naar Google agenda of naar mijn telefoon om te bellen.

Kan ik mijn wifikaart op een ander slot zetten zonder dat ik iets beschadig?

Mijn nieuwe videokaart komt binnenkort binnen, maar nu heb ik al gezien dat mijn WIFI kaart zeer waarschijnlijk in de weg zit. Nu heb ik in mijn pc kast maar 1 videokaart slot maar 2 voor een wifikaart etc. Kan ik die er gewoon uithalen of moet ik het op een speciale manier doen? De Wifikaart moet eigenlijk 1 slot lager geplaatst worden.

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden
in: Hardware

Is de gamingkwaliteit hetzelfde als je via je laptop gaat gamen op een monitor?

ik wil binnenkort graag een monitor gaan kopen. ik wil die gebruiken voor school, netflix en ook minecraft. ik heb op dit moment tijdens minecraft altijd veel last van vertraging. ik vraag me af als ik mijn laptop op een monitor zou aansluiten ik dan nog steeds de vertraging heb of dat ik dan een andere kwaliteit heb. ik wil deze monitor gaan kopen: https://www.coolblue.nl/product/853580/samsung-ls24r650.html#product-information
hopelijk kan iemand mij helpen!

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing