Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Welke informatie wordt doorgegeven aan de opdrachtgever?

Als je via een uitzendbureau bij een bedrijf werkt, welke informatie wordt dan door het UZB doorgegeven aan de opdrachtgever? Is dat alleen je naam of ook je adres en dergelijke?

Ik heb laatst een hele lijst in moeten vullen bij een UZB en ik vroeg me dus af hoeveel informatie daarvan doorgegeven mag worden aan de opdracht gever. Of wat zelfs verplicht is zodat de opdrachtgever ook weet wie je bent.

Wat is het verschil tussen een risk manager en een actuaris?

Ik heb twee vergelijkbare opleidingen gevonden , quantitative risk management aan de VU en actuarial science op de UVA. De vakken komen erg overeen . Wat is het verschil tussen deze twee studies qua carrière , als risk manager/analyst of actuaris ? Verdienen bieden even goed ? Is het werk even moeilijk ? Ik zag dat het actuarieel instituut ook een (post master) na scholing opleiding aanbiedt alleen weet ik niet wat de voordelen hiervan zijn

Kan ik onder een contract uit van 3 maanden?

Hallo allemaal,

Ik ben sinds 20 november begonnen met mijn nieuwe baan bij een callcenter (inbound)

Nu is het zo dat ik me hier echt op heb verkeken en me het werk dus ook echt niet ligt..
ik vind het project niet interessant
En vind het zwaar om zo veel uren vanuit huis te moeten werken..
Ik heb een uitzendcontract van 20nov 2021 tot 20 Jan 2022, hier staat niets in over een proeftijd, weet iemand wat de regels zijn met z’n kort contract qua opzeggen?
In mijn uitzendcontract staat dat ik de eerste 8 weken op 0 uren basis werk, maar heb bij het bedrijf zelf gekozen voor 24/32u hier moet je 110% extra beschikbaarheid overheen opgeven, dat komt dus neer op 36u in de week. Ik vind dit gewoon veel te veel.. ik had ook al gevraagd of ik minder uren kon krijgen maar dit was niet mogelijk ivb met de drukte.

Ik heb elke ochtend voordat ik begin ontzettende buikpijn en tegenzin.. zo erg dat ik er de weekenden van wakker lig en niet meer echt plezier kan hebben.

Wat kan ik nu het beste doen??

Verwijderde gebruiker
4 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing