Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waar kan ik drivers vinden voor mijn camera?

Ik heb een panasonic SDR-H85 camera. ( van mijn ouders )
Ik zou graag een filmpje dat ik opgenomen heb op mijn pc krijgen. Dat heb ik nodig voor school dus zou ik het graag zo snel mogelijk in orde brengen.

Bij de camera zit een snoer om aan de pc te koppelen. Dus dat is geen probleem. Enkel kan ik dan mijn camera niet 'vinden' bij het onderdeel 'mijn computer' ( zoals ik normaal gezien dat wel doe als ik mijn fotocamera aansluit )

Er zit ook een cd bij maar daar staan alleen maar de 'manuals' op in verschillende talen.

Het probleem zit erin dus dat ik geen drivers heb.
Als ik via de site van panasonic ga, dan kan ik drivers kiezen, als ik die wil downloaden krijg ik zo'n gebruikersovereenkomst om te aanvaarden. Dat doe ik.... en dan krijg ik een witte pagina met de boodschap dat het niet gaat.

Ik heb al even zitten zoeken op de verschillende site van het merk .com .eu .nl .be maar veel kan ik niet vinden.

Toegevoegd na 37 minuten:
Windows 7 staat er op de computer

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Camera's

Hoe kan ik met mijn videocamera gefilmde filmpjes op de pc afspelen?

Ik heb een Sony camera van ongeveer 6 jaar oud weer gebruikt en als ik de filmpjes nu op de pc wil bekijken kan ik alleen een geluidbestand afspelen. Er staat dat het een MPEG video/audio stream bestand is terwijl ik met de camera alleen kan filmen en niet eens geluid kan opnemen. Hoe zorg ik dat ik het gefilmde materiaal op mijn pc kan afspelen?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Camera's

Is dit een goede camera voor op reis, Denver ACT-5030W?

Ik ga binnenkort op reis naar Thailand en wil daar veel foto's en video's maken van mijn reis. Ik wil graag gaan ziplinen en foto's maken van de boomtoppen, ook wil ik de camera bij het snorkelen gebruiken.
Belangrijk is ook dat hij niet te veel mag kosten, max. 90 euro. Tevens moet de batterij niet te snel leeg raken.

Ik vond deze camera: http://tweakers.net/pricewatch/456828/denver-act-5030w-grijs/specificaties/

Is deze voldoende voor op mijn reis, qua kwaliteit?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
in: Camera's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing