Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Brom- & Snorfietsen. Vragen over auto's, boten, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Vespa scooter matte kleur heeft op de kap lichte krassen hoe krijg ik ze weg?

Onlangs is mijn scooter omgewaaid daardoor zitten er lichte krassen op de kap. De kleur van mijn scooter is mat grijs, kappen zijn van metaal dus. Ik ben langs de brommerzaak geweest en ze gaven aan dat mijn hele kap opnieuw moet worden gespoten, dat zou het beste resultaat opleveren de kosten ervoor zijn rond 400-500 euro. Ik vind het zonde om zo veel geld te betalen om een paar kleine krasjes weg te halen. Heeft iemand tips hoe ik ze het beste weg kan krijgen? Ik heb ook al een stift gebruikt, deze zou krassen moeten verhelpen, maar dat werkt dus niet.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Waarom komt mijn brommer niet meer vooruit?

Brommer peugeot fox wilt niet meer vooruit. Had eerst een stukje gereden waarna hij begon af te geven tot eindelijk de band maar zeer miniem draaide. De v-snaar draait gewoon en heb de carburateur en sproeiers al schoongemaakt, nieuw bougie gestoken, olie vervangen maar niets van dit helpt enigszins. Nu start hem uiteindelijk niet meer. Hij wilt wel maar valt dadelijk terug uit. Iemand een idee wat dit kan zijn?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing