Wat is stamcel onderzoek nou precies? En wat kan je hiermee ontwikkelen?
En waarom zijn er hier veel mensen tegen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Biologie. Vragen over aardrijkskunde, astrologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
En waarom zijn er hier veel mensen tegen?
Mijn vraag is of er zoiets is als 'pixels' in het echt. Oftewel, wat het kleinste detail is wat een mens kan zien. Bijv 0,5 x 0,5 mm. (vandaar pixel)
Denk ik mijn gevederde vriendinnen een plezier te doen door ze fijn wat brood te brengen en ja hoor....daar heb je ze weer! Die brutale meeuwen pikken al het brood bij de eenden weg, ze pikken het zelfs weg als de eenden het al in hun bed hebben. Grrr... Hoe kunnen ze dat zo snel in de gaten hebben dat ik daar brood aan het geven ben? Staan ze op de uitkijk of zo?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing