Produceren boomkikkers ook kikkerdril?
Zo ja, waar laten ze dat dan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Biologie. Vragen over aardrijkskunde, astrologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zo ja, waar laten ze dat dan?
Eten die alleen honing?
Dus waarom hebben uilen die overdag jagen gele ogen, uilen die met zonsopgang of zonsondergang jagen oranje ogen en uilen die 's nachts jagen zwarte ogen?
Alles is een kringloop: het water waar we uit bestaan en het vlees waar we van gemaakt zijn. (Wij zijn opgebouwt uit wat we eten, dus alleen plantaardig en dierlijk voedsel)
We komen voort uit onze ouders dus zij gaven ons de levenskracht ons eigen voedsel te zoeken (en daarmee onze lichamen te ontwikkelen).
Als de evolutietheorie klopt, dan moet het eerste leven hetgene zijn dat helemaal aan het begin van de voedselketen stond (een bacterie achtig dingetje of misschien wel een plantje?).
Okee er zijn meerdere ketens, maar er moet iets zijn dat uit het niets, of zomaar ineens, of toch door iemand begon te leven.
Nou geloof ik niet dat god degene is die in de bijbel omschreven wordt.
Van de rest van de religieuze boeken weet ik vrijwel niets. Ik heb alleen wel eens gelezen dat ze allemaal geschreven zijn met het doel: naaste liefde, dus orde in de chaos scheppen.
Wie kan mijn verhaal aanvullen, heeft commentaar, of een totaal andere visie.
Of wellicht het antwoord op mijn vraag ;)
Ze kunnen niet echt heel veel Volt/Ampère zijn, maar het is wel iets.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing