Hoe krijg ik een tegel van "Mijn Afbeeldingen" in het menu Start?
Het tegeltje is verdwenen en ik kom nu alleen via Gmail of een site waar ik foto's kan uploaden bij "Mijn Afbeeldingen"
Ik heb Windows8.1.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het tegeltje is verdwenen en ik kom nu alleen via Gmail of een site waar ik foto's kan uploaden bij "Mijn Afbeeldingen"
Ik heb Windows8.1.
Ik krijg dan een lege map te zien en ook de map Camera Roll is dan leeg. Als ik het dan later weer probeer dan staan de foto's er weer.
Tot gisteren dan. Nu krijg ik helemaal geen foto's meer te zien bij Afbeeldingen. Ik heb vandaag Windows8.1 geïnstalleerd maar had het dus ook met Windows8.
sinds kort heb ik een nieuwe laptop
maar hij slaat echt helemaal niks op Data(D:) van 258gb
is dat een fout ofzo of moet je die zelf gebruiken voor dingen???
alvast bedankt.
Ik heb een aantal files die ik wil deleten op mijn macbook, maar als ik naar finder ga heb ik nergens een knop(of iets anders) waarmee ik een file kan deleten. Ook bij mijn downloads wil ik een aantal items deleten maar ik weet niet hoe ik dat moet doen.(het enige dat ik wel weet is dat je hem naar je prullebak kan slepen maar dat is niet hetzelfde als deleten). Hoe kan ik items volledig deleten op de macbook?
ik heb via Odin3 mijn galaxy s3 geroot aleen kan ik met bijvoorbeeld de app root explorer nogsteeds geen bestanden wijzigen.
ik wil namelijk het sluitergeluid uitzetten van de camera, ik heb op internet gezien dat je dat kan doen door het bestand ''Shutter.ogg'' te wijzigen naar ''Shutter.ogg.bak'' . als ik dit probeer zegt de app: ''operation failed''
en als ik root checker opstart zegt hij dat mijn telefoon niet is geroot.
ik hoop dat iemand mij kan helpen, ik vind het namelijk heel erg vervelend dat je telkens dat sluitergeluid (ook in stille stand) hoort.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing