Hoe kan ik de online radio zo instellen dat hij niet uitschakelt als ik naar een andere website ga?
Ik heb nu Windows 8 Ik heb deze vraag al eens eerder gesteld voor mijn oude laptop maar kennelijk werkt e.e.a. nu anders.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb nu Windows 8 Ik heb deze vraag al eens eerder gesteld voor mijn oude laptop maar kennelijk werkt e.e.a. nu anders.
Opeens toen ik op mijn laptop zat maakte hij rare geluiden en viel uit.
Als je hem nu aanzet blijft het beeld zwart wil en veranderd van kleur.
Als je hem op een monitor aansluit doet hij het wel maar start hij alleen op in de herstelmodus. Wat moet ik doen?
Het is een acer aspire 7720G
Ik heb via cydia een geanimeerd bootlogo gedownload en via instellingen geactiveerd maar hij doet het nog steeds niet iemand weet waarom???
ik heb mijn monitor aan een beugel bevestigst maar omdat de vesa aansluiting er hoog zit is het scherm nog te laag op de hoorgste stand van de beugel.
een oplossing is wellicht om het scherm andersom aan de beugel te bevestigen alleen moet ik dan het beeld 180 draaien in windows. is dit mogenlijk?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing