ik heb een samsung galaxy s4 wil er mee op het internet maar niet via wifi weet iemand hoe ik da doe ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hallo
IK heb ubuntu op mijn computer. Maar eigenlijk wil ik een dual boot hebben met windows 8 en ubuntu 13.04. maar toen ik dat probeerde verdeen windows en heb ik gewoon nog ubuntu maar ik wil nog windows 8.
kan je mij helpen
ik probeer een apestaartje @ te krijgen op mijn mini laptop-maar dat lukt me niet-wie weet welke knop ik daar voor moet indrukken??
Ik wilde een nieuwe laptop kopen o.a. om te gebruiken voor school (ASUS UX32VD-R3001H) en bij wifi standaard stond er 802.11b/g/n. Maar de school had een brief gestuurd waarop stond aan welke eisen de laptop moest voldoen en daarop stond dus WLAN-kaart a/b/n. Ik moet op school natuurlijk wel met wifi kunnen verbinden, dus vraag me af wat het verschil is tussen die twee?
En ook of ik met deze laptop zonder wifi dus met gewoon kabel kan internetten thuis?
Dankuwel alvast!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing