Als ik een mail verstuur met bijlage bij hotmail komt er rare tekst bij te staan zoals ik vertrouw blablabla. Hoe kan dit?!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb op mijn systeem windows xp sp3 gezet...
maar nu heb ik een probleem, ik kan internet niet meer op
mijn systeem herkent de modem niet, denk ik?
ik heb er niet zo heel veel verstand van, normaal ging het altijd goed...
het gaat om de ethernetcontroller pci-bus 0 en pci bus- 2
en de modem
ik heb een probleem met de audio modem?
ik hoop dat iemand me kan helpen?
ik zit nu op een apple macbook-> en als je dat niet gewend ben, is dat lastig
ook met mijn dure programma's (adobe-corel) die kan ik hier niet op
zetten...
die man probeert me een macbook aan te smeren :P
terwijl ik zo blij ben met mijn Compal fw91
intel dual cpu t2330@160ghz
alvast bedankt ;)
ik wil voor mijn server hebben dat deze niet in de nacht aanstaat dus wil ik zorgen dat hij automatisch aan en uit gaat nou weet ik dat je hem met de bios instellingen zo kan zetten dat deze bij een stroompje aan gaat maar wat moet ik daar voor instellen
weet ook iemand hoe je vmware bijvoorbeeld om 21:00 afsluit
Toegevoegd na 19 uur:
ik zocht iets zodat de gehele server uit is
het besturingssysteem is
VMware esxi 5.1
None
Hallo,
Ik hoef niks te bewaren, helemaal niks.
Alles kan eraf!
Hoe verwijder ik eerst alles en installeer dan windows 8?
Ik heb een acer extensa 5230e
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing