Hoe krijg je Mac OS op Windows 7?
Ik zou graag Mac OS op mijn Windows 7 willen, is dat mogelijk? Zo ja, hoe? Alvast bedankt!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zou graag Mac OS op mijn Windows 7 willen, is dat mogelijk? Zo ja, hoe? Alvast bedankt!
Dan wel via de "bios manier"
ik heb een C schijf van 25 GB die vol zit.
kan ik dan windows 7 installeren via de D schijf (die helemaal leeg is)?
Ik had een oude computer met 2GB werkgeheugen (32bit W7) en draai nu een nieuwe computer met 8gb werkgeheugen (64bit W7). Op beide had ik een werkgeheugen meter, om te kijken hoe vol die draaide.
Ik zat altijd op 1.1-1.5gb van de 2gb. Nu heb ik alles over gezet naar de nieuwe computer, zoals programma's e.d.
Maar ik draai zelfs er nog minder op dan ik voorheen deed, maar ik zit zeker aan de 4.5gb van de 8gb.
Opzich niet een groot probleem, maar hoe komt dit?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing