Is winst na belasting op een balans al verdeeld?
Dus als er op een balans de post: Winst na belasting staat. Is deze winst dat verdeeld of onverdeeld?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dus als er op een balans de post: Winst na belasting staat. Is deze winst dat verdeeld of onverdeeld?
als je iets koopt dan komt er toch een brief, zo'n gele? of niet?
Sinds 2012 krijgt mijn vriend aanslagen voor afvalstoffenheffing. Hij woont al sinds 2009 op een kamer in een rijtjeshuis en heeft tot 2012 nog nooit deze heffing hoeven te betalen.
Tot nu toe (inclusief dit jaar) heeft hij het wel betaald, en de eigenaresse van de woning betaalt, denkt hij, is ook deze heffing.
Moet hij deze heffing echt betalen?
Toegevoegd na 9 minuten:
Hoe komt het dat mijn vriend deze aanslag krijgt? Moet hij daar niet toestemming voor hebben gegeven?
Veel allergieën mag je extra aftrekken dat je speciale voeding moet kopen.
Ik kom dagelijks tegen dat ik het niet mag eten.
Door deze rare regel
Kan sporen van noten bevatten
Kan sporen van pinda bevatten
Dit betekend dat aller daagse dingen zoals een brood zeer lastig zijn om deze zonder sporen te krijgen.
Ze dekken elkaar in tegenwoordig!
Het word gewoon steeds lastiger om wat te eten zonder risico's te nemen.
Als ik dat zou willen.
Dat doe ik zelde tot nooit alleen als het niet anders kan!!
Elke BV vertegenwoordigt een eigen activiteit die echter tezamen het geheel vormen. In alle gevallen heb ik te maken met dezelfde persoon waarmee ik zaken doe. Hij is tevens de eigenaar van alle BV’s. Elke BV kent een eigen inschrijving bij de KvK. Echter hij hanteert 1 BTW nummer voor alle BV’s.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing