Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Verlopige aanslag 2007 is niet correct ingevuld, krijg ik nu een boete of niet?

Ik heb voor de verlopige aanslag 2007 mijn volledige studiekosten aangeven (aftrekpost -> studie), nu is mijn teruggaaf (ontvangen bedrag) veel hoger. Ik heb inmiddels mijn def. aanslag 2006 en 2008 ontvangen maar geen 2007.
Kan ik eventueel een correctie indienen, of krijg ik nu een boete?
(overigens kreeg ik van een medestudie genoot te horen dat je studiekosten ook terug kan vragen).

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden

Huis van mijn vader gekocht met vruchtgebruik en volgens de normale weg/belasting enz. Zijn mijn vader en ik te zakelijk geweest?

Volgens mijn broers zijn mijn vader en ik te zakelijk geweest. In goed overleg, allebei een goed gevoel maar nu hebben we strijd. De broers hadden geen behoefte het huis te kopen met vruchtgebruik maar vinden dat ik mijn vader onder tafel meer had kunnen geven. Buiten de belasting om.

Verwijderde gebruiker
16 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing