Ik ga morgen naar de kapper, maar ga vandaag onder de zonnebank. Zou dat een verschil hebben met kleur bij het knippen van men haren(zijkanten)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Mijn lip is open gegaan en werd uiteindelijk een best grote wond, nu heb ik al een paar dagen een pijnlijke, dikke lip, met een vochtige, dikke, witte soort korst erop. Vanmorgen was het stuk op mijn lip aan de buitenkant van mijn mond ingedroogd, maar de rest was nog steeds zacht, dik en wit. Het buitenste stuk begint ook zacht te worden, en de korst scheurt op sommige plekken, en is zo week dat ik het er zo af zou kunnen pakken, maar dit durf ik niet aan, omdat ik bang ben het nog erger te maken.
Ik kan amper praten, eten en drinken, mijn kaak doet zeer van het niet kunnen ontspannen en online vind ik alleen informatie over koortslippen, welke ik toen ik jonger was veel had, maar dit is duidelijk iets anders, en over droge, gescheurde lippen, die vet gehouden moeten worden.
Heeft iemand hier ook last van/tips voor?
Ik heb lichtblond haar en de kapper heeft het veel tekort genkipt. Nu wil ik extentions laten zetten waar zou dat kunnen en goedkoop? Het mogen ook clip extentions zijn of haarmatjes als het maar niet al te dduur is.
In de zomer en zeker als we op vakantie zijn heb ik echt helder blauwe ogen bijna de kleur als de middellandse zee maar in de zomer is dat grijs,
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing