hoe lak ik mijn nagels mooi zonder een veel voor te hoeven betalen, en zonder de hele tijd uit te schieten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Ik weet dat mascara zo'n 3 maanden houdbaar is omdat steeds als je m gebruikt er bacterien bij komen. Maar ik had voor kerst een waterproof mascara gebruikt die ik 1x op heb gedaan, daarna niet meer geopend. Wanneer is die onbruikbaar?
Ik ben opzoek naar een op watergebaseerde of olieachtige lotion. Hopelijk weet iemand wat ik dan moet kopen.
Toegevoegd na 48 seconden:
en in welke winkel ik dat kan kopen.
Ik heb erg donkere haren op mijn armen, kan ik die het beste blonderen? Zo ja, waarmee?
Toegevoegd na 2 minuten:
Ik heb het ooit gebleekt, maar daar wordt de huid ook heel wit van. Dat is natuurlijk ook niet alles...
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing