maakt het voor je huid niet uit op welk tijdstip je die reinigt, bijv de ene x om 4 uur? s'nacjhts dan weer om half 2 smiddags, of moet het echt exac
t elke ochtend en avond?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
t elke ochtend en avond?
Iets wat dood is (haar in dit geval) neem toch niet iets op? De shampoo zou hoogstens een laagje om de haar heen kunnen aanbrengen toch?
heb dingen gelzen over oksel haar ze zegge dat je t met n schaar moet knippen maar wat voor schaar?
Het gaat dan bijv. over het ontharen van de bovenlip. Via IPL zou je het bijv. eerst moeten scheren. Wat is een methode zonder dat je hoeft te scheren van te voren, maar het wél definitief kan worden onthaard?
Toegevoegd na 15 minuten:
Hoe ontstaan ze en verschilt dit per persoon?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing