Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Welke auto's hebben een distributieketting?

Bij mijn oriëntatie op een nieuwe wagen, had ik de tip gekregen dat ik beter voor een wagen kan gaan met een distributieketting i.p.v. een distributieriem. Het laatste schijnt namelijk makkelijker stuk te gaan, wat tevens hogere reparatiekosten met zich meebrengt. Een overzicht van automerken die met distributieketting werken zou geweldig zijn.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Auto's
24.6K
1 antwoord of reactie op deze vraag

Hoe snel mag ik volgens het bord op de foto om 20.00 uur bij gesloten spitsstroken rijden op deze weg?

Sinds 1 september mag je op veel plekken 130 rijden. Over het algemeen is het me wel duidelijk waar.

Ik heb echter problemen met de aanwijzingen op het bord op de foto.
Hoe snel mag ik hier rijden om 20.00 uur bij gesloten spitsstroken?

Mijn vermoeden is dat ik daar dan 130 mag rijden, maar ik heb enkele mensen gesproken die daar andere ideeën over hadden.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Auto's

Domme fouten met rijlessen, wat doe ik ertegen?

Ik zit al over de 35 lessen en nog steeds is er niet veel verbetering. Technisch gaat alles goed koppelen schakelen gaat gewoon allemaal soepel. Maar bij sommige situaties maak ik gewoon ontzettend domme fouten. Het is ook vaak dat ik het niet goed overzie en ik onzeker word als ik bijv ook maar ergens af moet slaan.

Ik woon in Zoetermeer en hier gaat het rijden vaak hartstikke goed. Maar zodra ik bijv in Den Haag kom en ik ken het wat minder goed gaat het mis. fietsers die ik soms niet zie aankomen, verkeerde baan nemen en ja gewoon wat klungelig rijden.

Zelf merk ik dat het komt doordat ik de situaties met veel dingen waar je tegelijk op moet letten niet goed overzie. Ik herken het probleem niet echt terug want als ik bijv op de fiets zit heb ik nergens last van en gaat alles vanzelf. Ik weet van mezelf dat ik het echt wel kan maar het lukt maar niet. Ik wil dat rijbewijs zo graag halen en wil er alles aan doen, maar ik weet gewoon niet zo goed meer wat

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Auto's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing